KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13316559
nr 1331 6559
Etsning
Oidentifierad konstnär. Waldemarsudde, Stockholm, 1927. Signerad. Motivet: 11x14cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:06:52
1/6 10:26:13
Waldemarsudde
Etsning
nr 1331 6559
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 1 juni 2020 |
| 1/6 10:26:13 | 1 | Vinnande bud |
Waldemarsudde