KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13316559

nr 1331 6559

Etsning

Oidentifierad konstnär. Waldemarsudde, Stockholm, 1927. Signerad. Motivet: 11x14cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:06:52

1/6 10:26:13 1      Vinnande bud

Waldemarsudde